Test mobilních telefonů 2010

Publikováno v časopise 4/2010

Chcete si vybrat nový mobilní telefon? Není problém. Na trhu jsou široké možnosti, které vás jistě uspokojí. Měli byste však vědět, že kvalita mobilních telefonů je rozdílná a jejich funkce jsou různě pohodlné. Náš TEST vám prozradí, jak jsou na tom jednotlivé mobilní telefony. Nechte si poradit.  

Co jsme zjistili v našem testu o mobilních telefonech


Signál: Na signál v síti se můžete u většiny mobilních telefonů plně spolehnout. Horší je to, pokud se ocitnete v oblasti, ve které je slabší pokrytí. Pak je třeba se obrátit na mobilní telefon, který má velmi dobrou citlivost. My víme, jaké přístroje vám ji zajistí.  

SMS: Některé mobilní telefony mají složitý postup jak se dostat ke čtení nebo napsání textové zprávy. To vás může dost otravovat. Zeptejte se nás, které mobilní telefony jsou na psaní a čtení SMS nejpohodlnější.

Fotoaparát: Kvalita fotografických snímků z mobilních telefonů často není valná. U kterých typů mobilních telefonů je kvalita fotografií nejlepší? Poradíme vám.

Sluchátka: Většina mobilních telefonů vám zajistí kvalitní přehrávání mp3. Ovšem problém je s dodávanými sluchátky. Ty už tak kvalitní nejsou. Které mobilní telefony mají taková sluchátka, na která se lze spolehnout a která raději vyměnit za jiné? Na to vám odpoví náš TEST, stejně jako na další otázky týkající se tohoto tématu.  

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme za vás různé mobilní telefony a tentokrát jsme se zaměřili na jejich funkce. Předplaťte si náš dTest a dozvíte se, co od jednotlivých mobilních telefonů můžete očekávat.


Testované výrobky - mobily (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (440 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016
Mobily a smartphony 2009-2010 (475 výrobků)
poslední aktualizace: 13.9.2010


Přihlásit