Test myček nádobí 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 3/2010

Opět jsme testovali myčky. Zaměřili jsme se na jejich kvalitu a...Nemáme moc dobré zprávy. Příliš myček v našem testu neobstálo. Mnohé myjí nádobí opravdu špatně. Které stojí za investici a které nikoliv? My to víme...

Co zjistil náš test o myčkách na nádobí?


V čem myčky zklamávají: Proč se mění kvalita myček? Vypadá to, že na vině jsou automatické mycí programy. Senzory totiž nedokáží přesně odhadnout, jaký program je třeba nastavit. Dalším problémem je snaha nacpat do myčky co nejvíce nádobí. I když vám mnohé myčky garantují perfektní umytí až 15 souprav špinavého nádobí, ve skutečnosti si s ním neporadí.

Funkce myčky: Jaké funkce a programy budete ke své myčce potřebovat? Při dnešní ceně energií by se vám především mohly hodit úsporné programy. Které myčky vám zaručí největší úsporu energie? My jsme to zjistili za vás.

Co si u myčky ohlídat: I když myčky jsou samostatná zařízení, pozornost jim věnovat musíte, a to především čištění jejich filtrů. Proto je vhodné si také vybrat myčku, která má snadno rozebíratelný filtr. Snadněji se čistí. 

Jakou myčku si pořídit: Při pořizování myčky zvažte, zda se vám více hodí vestavná myčka či podstavná. Předplatíte-li si časopis TEST, získáte výsledky 13 podstavných a vestavných myček nádobí.

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme různé myčky a víme, které jsou kvalitní a které potřebné nároky nesplňují. Předplaťte si náš test a my vám prozradíme, které myčky jsou nejlepší.


Testované výrobky - myčky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Myčky 2010 (37 výrobků)
poslední aktualizace: 1.3.2010


Přihlásit