Časopis dTest

TESTY
Z vinylu na pevný disk
Máte doma gramofonové desky, které je vám líto vyhodit? Odešel váš gramofon již dávno do „věčných lovišť“? Digitalizujte desky! Budete tak mít svou možná i unikátní sbírku vždy na dosah na CD, pevném disku počítače nebo v hudebním přehrávači. K tomu vám pomůže jedno z námi testovaných zařízení.
V testu 8 zařízení pro digitalizaci hudebních nosičů (gramofonové desky, kazety).
Hladké, pevné a poddajné vlasy
Suché vlasy, křehké, poškozené vlasy a vlasy s roztřepenými konečky. Všechny potřebují intenzivní péči a výživu, aby posílily, byly pružné a pevné a nelámaly se. Speciálně pro ně jsou určeny šampony pro intenzivní péči. Slibují skvělé výsledky. A některé skutečně pomohou. Je přitom jedno, zda je koupíte v lékárně nebo v supermarketu.
V testu 16 regeneračních šamponů pro intenzivní péči.
Malý velký zvuk
Mini a mikro hi-fi soupravy zaujmou především svými malými rozměry. Malé „věže“ a malé reproduktory vzbuzují podezření na kvalitu a sílu jimi reprodukovaného zvuku. Nemusí tomu tak být, šest z třinácti testovaných přístrojů má kvalitní zvuk. A kvalitní zvuk nemusí být drahý, pořídíte jej již za tři tisíce korun.
V testu 13 mini a mikro hi-fi souprav.
FINANČNÍ SLUŽBY
Termínované vklady? Žád(a)né terno
Úrokové míry na spořicích účtech opakovaně spadly. Vyplatí se proto porozhlédnout, jestli v nabídce tuzemských bank nezůstaly zajímavější způsoby, jak zhodnotit peníze. Alternativou jsou například termínované vklady. Dopadly po „krizové dietě“ líp?
V testu 15 bank (termínované vklady na 1 rok a na 2 roky).
ZDRAVÍ
Co muže povzbudí a posílí
Když příslušníci mužského pohlaví začnou slábnout, nastupují moderní přípravky na zlepšení potence. Jenže při nákupu takových preparátů přes internet mnozí podstupují vysoké riziko. Poškození zdraví nebo dokonce smrt jsou příliš vysokou cenou za dlouhé chvíle rozkoše se znovunabytým sebevědomím.
Sacharidy
Sacharóza, glukóza, škrob, celulóza, fruktóza… To vše a samozřejmě mnoho dalších látek patří mezi jednu z nejvýznamnějších skupin sloučenin a složek potravin nazývaných nejčastěji sacharidy.
INFORMAČNÍ SERVIS
Černé ovce: Nehoda na přechodu
Opatrnosti nikdy není dost, a to jak na straně řidičů, tak na straně chodců. Stačí zlomek vteřiny a změní se život nejenom tomu, kdo skončí pod koly auta, ale i tomu, kdo auto řídil.
Vychází 13. srpna 2010.
Z obsahu TESTU 9/2010:

Mikrovlnné trouby, zahradnické nůžky, externí pevné disky, rizikové pojištění. Změna vyhrazena.


Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit