Časopis dTest

TESTY
Šetřit, nešetřit?
Test elektrických pánských holicích strojků by se také mohl nazývat: Holení přeje bohatým. Nicméně i ty levnější dobře holily, byť s menším komfortem.
Střídání na špici
V posledních letech patřily k nejlepším videokamerám výrobky Sony, tentokrát se do čela vyšvihly jiné značky.
Poslužte si...
Fotografujete „digitálně“ mobilem či „digitálem“? A chcete mít klasické fotografie co nejrychleji v ruce? Tak právě pro vás jsme testovali samoobslužný tisk fotografií v digitálních fotokioscích.

NEBEZPEČNÝ VÝROBEK
Kdo by v nosiči na jídlo, které ho udrží teplé, hledal nebezpečí pro zdraví? A přece tam je. Ono nebezpečí má podobu styrénu, který přechází z termonosiče do obsahu misek, tedy do jídla.

INFORMAČNÍ SERVIS
Ovce dělá búúú!
Že je to nesmysl? Samozřejmě, avšak ovčí sýry z kravského mléka velice snadno v obchodech koupíte. Řeč tedy je (nejenom) o falšování potravin.
Prověřit bufet? Skoro nemožné!
Postihovat viníky, kteří nás – spotřebitele klamou či vystavují nebezpečí, je složité kvůli komplikované dělbě práce kontrolních orgánů.
Hlavně se dobře pojistit...
Příběh ze života, který může potkat každého, kdo si sjednává pojištění. Poučte se, abyste se vyvarovali nepříjemných (a bolestivých) konců...

ZDRAVÍ
Funkční potraviny (XXIV.)
Ještě k plodům našich stromů a keřů, které potkáváme a o kterých ani nevíme, jak mohou pozitivně ovlivnit naše zdraví.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 89 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit