Časopis dTest 11/202

Český česnek patří podle zákazníků mezi chuťově nejvýraznější a tudíž nejlepší. Rozhodli jsme se to prověřit a do laboratoře poslali 17 balení česneku různého původu. Zajímalo nás, jak na tom jsou s obsahem nežádoucích látek.

Mikrovlnná trouba je přesně tím kuchyňským pomocníkem, který nám v dnešní hektické době dokáže ušetřit čas. Tentokrát jsme si posvítili nejen na běžné typy, ale i na modely s grilovací funkcí a výrobky s horkým vzduchem. 

Praktický kuchyňský pomocník, který nezabere příliš místa? Tyčový mixer! Do laboratoře jsme poslali 25 vzorků, abychom vyzkoušeli, jak si poradí s obsluhou, hlučností provozu, s kvalitou zpracování nebo v zátěžových testech.

Kvalitní dětská autosedačka je jedním z hlavních bezpečnostních prvků při přepravě autem. I proto vám každý rok přinášíme testy nejnovějších modelů. V těch aktuálních jsme prověřili 15 novinek pro všechny věkové kategorie.

Sychravé podzimní počasí láká na šálek horkého nápoje. Abyste si ho mohli vychutnat třeba cestou do práce, pořiďte si funkční termohrnek. U všech 22 testovaných modelů nás zajímala schopnost izolace i udržení teploty nápoje.

Na trhu s mobilními telefony je stále něco nového. Blíží se Vánoce a pro mnohé bude mobil tím nejlepším dárkem. V nejnovějším testu vám pro inspiraci přinášíme 33 nejzajímavějších letošních modelů. Rozhodně je z čeho vybírat!

Chystáte se na změnu dodavatele elektřiny nebo plynu? Přečtěte si, s jakými nejčastějšími problémy se v případě dodavatelů energií můžete potkat, na co si dát pozor a proč se vyplatí vyznat se dobře v dohodnutých podmínkách.

Objednávání zboží online je stále rozšířenější a mnozí tak budou řešit i letošní vánoční dárky. Ať už jste příjemce, nebo odesilatel, přečtěte si, kdo je zodpovědný za poškození zásilky, kdy se vyplatí zboží pojistit nebo jak si poradit s reklamací.

Uvažujete o zimní dovolené? Pak se vám bude hodit naše speciální příloha. Poradíme, co dělat, když jsou služby horší, než jste čekali, vysvětlíme, proč je vhodné uzavřít cestovní pojištění nebo na co si dát pozor při objednávce ubytování.

Výhodou předplacené telefonní karty je dozajista absence klasické smlouvy s operátorem a kontrola plateb díky stanovenému limitu kreditu. Je ale takto služba opravdu výhodná? Porovnali jsme pro vás nabídky různých operátorů.

Jen málokdo se dnes objede bez mobilu. Nevyužíváme ho jen k volání a poslání SMS. Je naším spojením se světem, slouží k zábavě, k práci. V ruce ho tak máme mnohdy celé hodiny. Co ale časté používání mobilu znamená pro naše zdraví?

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit