Časopis dTest

Kdy jindy si užít čerstvé ovoce a zeleninu, než v letních měsících. V srpnovém vydání jsme otestovali produkty zakoupené na farmářských trzích i v obchodech, v Čechách i v Německu. Výsledky se dozvíte v našem testu.

Při přepravě dětí hrají kočárky stále prim. Poslali jsme do laboratoře 32 modelů tzv. dvojkombinací. Bohužel jen hrstka z nich prošla všemi zkouškami se ctí. Který kočárek tedy bude nejlepší volbou?

Mnozí si nedovedou představit domácnost bez myčky nádobí. Zajímalo nás, který z 28 testovaných modelů umí nejen perfektně mýt a sušit, ale také chytře zacházet s vodou a šetřit energií.

Pokud se chystáte na nákup klasického vysavače, pomocníka najdete v naše testu, kterým prošlo 31 sáčkových i bezsáčkových modelů. A jak to dopadlo? Dozvíte se v našem testu.

Do laboratoře jsme poslali i kombinované chladničky. Výsledky testu 29 volně stojících a amerických modelů vám prozradí, zda jsme objevili mistry chlazení, nebo nám spíš zmrzl úsměv na rtech.

Nová mobilní zařízení značek Huawei a Honor sice stále běží na operačním systému Android, ale už se prodávají bez služeb Google. Nás zajímalo, jak to může ovlivnit uživatelskou zkušenost.

Problém se sousedy? Otravují vás hlukem, kouřem, odpadem, nebo nekonečnými stavebními pracemi? Jak se proti takovému chování bránit vám poradíme v našem právním infočlánku.

Nejen vyváženost a pestrost jídelníčku – pozornost bychom měli věnovat i pravidelnému a kvalitnímu pitnému režimu. Doporučení, čím nejlépe zahánět žízeň najdete v našem dalším infočlánku.

Speciální příloha Telekomunikace a práva prověří, jak svědomitým spotřebitelem jste, když přijde na toto téma. Dozvíte se, co je dobré znát, na co si dát pozor a jak si poradit v případě problémů.

Uvolňování restriktivních opatření spojených s pandemií s sebou přineslo i možnost volného cestování. Ve finanční rubrice jsme se proto zaměřili na cestovní pojištění v dobách koronaviru.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit