Časopis dTest

S létem přichází i sezóna grilování a tomuto tématu se věnujeme i v červencovém vydání. Prvním testovaným produktem byly masové grilovací tyčinky. Co od nich můžeme čekat, obsahují to, co je deklaruje etiketa? Více v našem testu.

Ke grilování patří i to správné koření. Do laboratoře putovalo patnáct grilovacích kořenicích směsí. Hlavním kritériem hodnocení byl obsah soli.

Jak je pro vás důležitý výběr grilovacího uhlí? Jak ukázal náš test, ne vždy to může jít o kvalitní palivo nebo produkt nemusí odpovídat normě.

Pokud se poohlížíte po nové troubě, pomoci vám může náš nový test vestavných trub. Laboratorními zkouškami prošlo osmnáct modelů.

Po několika letech přicházíme s testem elektrických plotostřihů. Mezi produkty naleznete dlouhé i krátké, bateriové i kabelové.

V létě bychom neměli zapomínat chránit kůži před slunečními paprsky. Do laboratoře jsme odeslali patnáct opalovacích přípravků s ochranným faktorem 30. Poskytují deklarovanou ochranu?

Mnozí z nás letos zvolí dovolenou v tuzemsku. Cílem mohou být i chráněné krajinné oblasti. Kde a jaké nalezneme, jaký je jejich účel a další zajímavosti naleznete v aktuálním vydání.

Kam (nejen) o prázdninách s dětmi? Inspirací může být náš článek věnující se dětským zábavním parkům. Nabízíme i přehled vybraných parků v jednotlivých krajích.

Senioři a násilí je téma dalšího infočláku. Součástí je i rozhovor na téma násilí a možnosti pomoci i o finanční situaci a nejčastějších problémech seniorů.

Jak žít ekologičtěji a jak se vyznat v doporučeních? Představujeme vám novou studii, kde se dozvíte vše podstatné.

Ve finanční rubrice se tentokrát věnuje carsharingu a cenám elektrické energie.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit