Časopis dTest

Většina z nás občas dostane chuť na čokoládu. Do laboratoře jsme tentokrát poslali 11 mléčných čokolád s lískovými ořechy. Měřili jsme mj. i obsah kakaa, mléka i ořechů.

Pěkně střižený trávník bez větší námahy? Řešením může být robotická sekačka. Testem prošly dvě desítky modelů robotických sekaček.

Zvažujete koupi varné indukční desky? Pak je tu pro vás jejich test. Otestovali jsme 16 indukčních modelů a zjišťovali, jak plní základní spotřebitelské požadavky.

V aktuálním vydání přinášíme i test bezdrátových sluchátek do uší. Prověřovali jsme kvalitu zvuku, snadnost obsluhy, komfort obsluhy nebo odolnost.

Mezi naše pravidelně testované produkty patří i fotoaparáty. Tentokrát jsme se zaměřili na pokročilé fotoaparáty s výměnným objektivem.

Zajímavosti o historii i současnosti muzeí a muzejnictví a jejich roli naleznete v našem infočlánku.

U příležitosti Světového dne (boje proti) astmatu (letos 5. května), jsme vyzpovídali předsedu České iniciativy pro astma, profesora Petra Pohunka.

Kam s bioodpadem? Kompostovat doma či venku? Rady a tipy naleznete v aktuálním vydání.

Znáte koncept fair wear neboli spravedlivou módu? V dalším článku se dozvíte, co tento koncept obnáší a např. v čem se liší od fair trade.

V právní rubrice se zabýváme tzv. neférovými online seznamkami, ve finanční pak léčebně-ozdravným pobytům pro děti a mezinárodnímu projektu STEP, který si klade za cíl bojovat s energetickou chudobou.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit