Časopis dTest

Hladká mouka má v kuchyni široké využití. Do laboratoře jsme odeslali 14 hladkých mouk z českých supermarketů. Jak si v testu vedly?

Do testu praček jsme tentokrát vybrali ty s vrchním plněním, které jsou vhodné do menších prostor. V aktuálním vydání se dozvíte, jak perou, máchají nebo odstřeďují.

Mezi oblíbené produkty spotřební elektroniky patří i chytré hodinky a náramky. V našem testu laboratorními zkouškami prošlo 15 modelů.

Do testu nabíjecích AA baterií jsme zařadili devět modelů. Jak dlouho vydrží, jaká je doba nabíjení či kolikrát je můžeme nabít, se dočtete v testu.

Jakou kvalitu nabízí vlašské ořechy z obchodu? Otestovali jsme 14 balení jader vlašských ořechů, kde jsme se zaměřili především na čerstvost.

Do srovnání jsme tentokrát vybrali 17 různých kávových náhražek a porovnali jejich údaje na etiketách.

Potravinové alergie a nesnášenlivost některých potravin – téma, na které jsme se ptali odborníků v oboru alergologie a imunologie.

KPZ neboli komunitou podporované zemědělství – informace nejen pro ty, kteří chtějí mít přístup k čerstvým potravinám, znát jejich původ i způsob produkce.

Vyplatí se ukládat energii ze slunce? Podívali jsme se na typy současných fotovoltaických článků, jejich udržitelnost i jaké možnosti přinese blízká budoucnost.

Právní rubrika se věnuje tématu lázní – kdy a jak do lázní pro dospělé i děti. Ve finanční rubrice naleznete jak na reklamaci vyúčtování spotřeby energií a zabýváme se i koncesionářskými poplatky.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit