Časopis dTest

Své místo si v obchodech našly potraviny pro vegetariány i vegany. Do laboratoře jsme vyslali jedenáct rostlinných alternativ masných výrobků. Zajímal nás obsah živin, nežádoucí látky i chuť.

Potřebné vitamíny čerpáme nejen z pestrého jídelníčku, ale často i z kapslí či tabletek. Laboratorními zkouškami prošly doplňky stravy s kyselinou listovou. Můžeme se spolehnout na údaje od výrobců?

Po roce opět přinášíme test letních pneumatik. Letos v testu naleznete pneu o rozměrech 235/55 R17 a 225/40 R18.

Plánujete jarní úklid? Právě pro vás je tu test čističů oken. Nechali jsme prověřit 24 čističů různých typů, včetně těch doma vyrobených.

Od podzimu, kdy jsme publikovali zatím poslední test mobilů, přibylo v naší databázi několik desítek nově vyzkoušených modelů. V aktuálním vydání naleznete testy zajímavých novinek.

Pravidelně zveřejňujeme i testy ochran počítače. Nechybí programy pro Windows i macOS, programy zdarma i placené. Jak ochrání váš počítač?

Jako doplnění k testu rostlinných alternativ masných výrobků jsme zařadili do tohoto vydání také anketu mezi lékaři a dalšími odborníky na výživu na téma jaké výhody a nevýhody má rostlinná strava.

O trénování paměti jsme si povídali s Danou Steinovou, předsedkyní České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging.

V právní rubrice se věnujeme změně dodavatele energií a marketingovým trikům e-shopů, ve finanční pak poškozeným bankovkám.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit