Časopis dTest

Mezi oblíbené dětské pokrmy patří i přesnídávky, v posledních letech jsou populární i ve formě tzv. kapsiček. Nechali jsme otestovat 11 balení přesnídávek – kolik mají vitamínu C, jak jsou na tom s obsahem cukru nebo zda nejsou připravené ze zaplísněných surovin.

Na děti jsme se zaměřili i v dalším testu a to na přísady do koupele pro děti. V tomto případě jsme se soustředili na manipulaci a použití, šetrnost k pokožce i k životnímu prostředí.

Do testu notebooků jsme zařadili 37 modelů různých úhlopříček i výbavy. Prošly zkouškami obsluhy, výkonu, kvality displeje, výdrže baterie nebo mobility. Více v aktuálním vydání.

Stříhání videa nemusí být dnes složité, lze ho zvládnout i na mobilním telefonu. V testu aplikací pro editaci videa naleznete celkem 26 programů tohoto typu jak pro Android, tak i pro iOS.

V nejnovějším testu vrtaček si můžete vybrat z akumulátorových i síťových modelů. Hodnotili jsme především výdrž, výkon, zpracování a bezpečnost.

Z pohledu výživových hodnot a složení jsme tentokrát porovnávali rostlinné dezerty a alternativy jogurtů.

Obrázky na obalech potravin dokáží nalákat nejednoho zákazníka. Je tomu tak i ve skutečnosti? V našem foto srovnání naleznete více.

Květiny a floristika je téma našeho infočlánku. Dozvíte se, jaké květiny jsou právě v módě, které jsou oblíbené u Čechů nebo zda je možné květiny vůbec reklamovat.

Název fair trade zajisté slyšel každý. Co toto označení znamená, kdo ho může využít a spoustu zajímavých informací naleznete v aktuálním vydání.

Čím dál častěji se ve městech objevuje stavba zelených střech a fasád. U nás se tento trend začíná také prosazovat. Přinášíme informace o aktuálních trendech nebo možnostech dotací.

V právní rubrice se věnujeme situaci po skončení nájmu bytu, ve finanční pak životnímu pojištění a terminologii, na kterou můžete narazit při bankovních transakcích.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit