Časopis dTest

Potravinový test se v letošním posledním vydání věnuje rybím prstům. Zjišťovali jsme jejich kvalitu, nechyběly senzorické zkoušky, nebo zda výrobky dodržují deklarované složení.

Do testu kávovarů jsme vybrali 34 přístrojů automatických, pákových i kapslových. Vyzkoušeli jsme, jak si poradí s přípravou klasického espressa. Pokud zvažujete nákup kávovaru, test naleznete v aktuálním vydání.

Velkým pomocníkem v kuchyni může být i kuchyňský robot s ramenem a my přinášíme jejich test. Kromě funkcí, jsme prověřili i jejich obsluhu i hlučnost.

Mezi oblíbené vánoční dárky patří i tablety. Stejně jako v minulých letech vám přinášíme tablety otestované během posledních 12 měsíců. V testu najdete tablety různých velikostí i cen.

Nejen při předvánočním úklidu můžete využít parní mop nebo parní čistič. Pustili jsme se do jejich testování. Jak jsou na tom s úklidem podlahy i jiných povrchů, se dočtete v aktuální vydání.

Nejen pro milovníky kvalitního zvuku je určen test soundbarů. Naši databázi databázi jsme doplnili 13 novými modely.

K oslavám konce roku patří tradičně i zábavní pyrotechnika. Jaké nebezpečí představuje? Více v našem infočlánku.

Vánoce mohou přinést i zvýšené množství odpadu. Přinášíme tipy, jak zbytečně neplýtvat a omezit tak množství odpadu.

Tématem dalšího infočlánku je voda. Jak tedy s vodou šetřit? Více v aktuálním vydání.

V právní rubrice se dozvíte na co si dát pozor při vánočních nákupech, ve finanční pak jak se nezadlužit před koncem roku.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit