Časopis dTest

Z potravin jsme tentokrát nechali otestovat uzené maso. Zkouškami kvality prošlo třináct vzorků moravského uženého a uzených plecí.

Zima se pomalu blíží a my opět přinášíme test zimních pneumatik. Náročným testováním byly podrobeny pneumatiky o rozměrech 185/65 R15 a 205/65 R16C.

V chladnějším počasí na cestách určitě oceníte kvalitní termosku. Do laboratoře jsme odeslali 18 cestovních termosek. Jak udrží teplo nebo zda neprotékají se dočtete v aktuálním vydání.

K pravidelně testovaným výrobkům patří i pračky. V říjnovém vydání naleznete výsledky testování 28 modelů praček s předním plněním.

Pro mnohé je ovládání smartphonu jednoduché a intuitivní, avšak pro řadu lidí to může být problém. Přinášíme test aplikací pro seniory, které zjednodušují uživatelské rozhraní pro jednodušší ovládání smartphonu.

V testu krémů na ruce jsme ve spolupráci s odborníky i dobrovolnicemi zjišťovali, zda se lze na jejich účinky spolehnout.

Jak před zimou pečujete o zahradu? V infočlánku přinášíme tipy a rady jak zazimovat zahradu.

Trávíte u počítače, telefonu, televize apod. hodně času? V aktuálním vydání vám poradíme, jak udržet online a offline život v rovnováze.

Skauti a skautské hnutí. V našem článku se dozvíte o jeho historii i současnosti u nás.

V právní rubrice se věnujeme právu na nerušený nájem bytu, ve finanční pak koupi letenek a výběru mobilního tarifu pro děti.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit