Časopis dTest

Horké letní počasí láká mnohé z nás dát si vychlazené pivo. Nechali jsme otestovat zástupce světlých ležáků plzeňského typu. Jak jsou na tom s obsahem škodlivých látek nebo jaká je jeho chuť a vůně? Vše a ještě něco navíc naleznete v našem testu.

Aktuální test kočárků se zaměřil na ty sportovní. Během zkoušek se hodnotila praktičnost, bezpečnost i případný obsah nežádoucích látek.

Které dítě by nemělo rádo fixy. V testu dětských fixů jsme se zaměřili na jejich vypratelnost, na obsah rizikových chemikálií a dozvíte se také, na jaké si dát pozor.

Po testu peletových kamen, který jsme zveřejnili počátkem letošního roku, přicházíme z testem pelet. Mj. se dozvíte, kolik tepla dokážou vyrobit nebo jaký mají obsah vody.

U počítače trávíme spoustu času a je proto dobré, mít dobrý monitor. V aktuálním vydání přinášíme test monitorů s úhlopříčkou 24 a 27 palců.

Ekologičnost aut je předmětem zájmu motoristů i samotných automobilek. Přinášíme první výsledky ekologických zkoušek automobilů iniciativy Green NCAP.

Tématu dvojí kvality potravin se věnuje Evropská komise. Koncem června rozdíly ve složení potravin konstatoval oficiální evropský průzkum, jehož závěry vám přinášíme.

Tématu dvojí kvality se věnujeme i v dalším infočlánku, kde porovnáváme dětské zboží zakoupené v ČR a Německu.

A opět pivo. V dalším infočlánku se dozvíte, s jakými pivními styly se můžete setkat.

Pohyb by měl být nedílnou součástí (nejen) dětských aktivit. V aktuálním vydání se věnujeme tématu jak dopřát dětem radost z pohybu.

Hrozí nám nedostatek pitné vody? Světová zdravotnická organizace předpovídá, že se tak stane již o pět let dříve. Co je příčinou této situace a jak ji řešit?

Máte rádi koupání v přehradách? Přinášíme informace, co si před cestou k přehradě pohlídat a kdy je naopak vhodné se koupání v těchto vodních plochách vyhnout.

Ve finanční rubrice se věnujeme cenám plynu.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 89 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit