Časopis dTest

Mezi oblíbené smetanové zmrzliny patří i ty s názvem ruská zmrzlina. Jsou opravdu smetanové? A jak chutnají? Dozvíte se v aktuálním vydání.

Mezi testy, které zveřejňujeme pravidelně, se objevuje i test myček nádobí. Tentokrát v něm naleznete ty s klasickou i užší šířkou, volně stojící i vestavné. Kromě jiného jsme testovali účinnost mytí nebo spotřebu vody a el. energie.

Prací prostředek na barevné prádlo pravděpodobně nechybí ve většině domácností. Do laboratoře jsme odeslali 21 vzorků v klasické sypké formě. V testu se také dočtete, jak si poradily s různými typy skvrn.

K dalším pravidelným testům se řadí i test vysavačů. Do testu jsme zařadili 17 modelů tyčových vysavačů našich i zahraničních značek. Nechybí ani výsledky testů klasických vysavačů.

Pro milovníky cyklistiky s malými dětmi přinášíme test dětských cyklovozíků. Vyzkoušeli jsme jedenáct jednomístných i dvoumístných vozíků a prověřili jejich jízdní vlastnosti, ergonomii, obsluhu i bezpečnost.

Vybíráte nové sportovní hodinky? Nechali jsme otestovat 24 modelů chytrých a sportovních hodinek a náramků, které prošly testem od loňského léta.

Do srovnání jsme zařadili tentokrát sirupy. Porovnali jsme údaje na etiketách 22 jahodových i vícedruhových sirupů. Jak jsou na tom se složením?

Darujete krev nebo se k tomuto kroku chystáte? V infočlánku přinášíme informace o dárcovství krve i anketu mezi vybranými transfúzními centry.

Jaký může topení ve starých kotlech vliv na čistotu ovzduší? O tomto a dalších souvisejících tématech jsme si povídali s Pavlem Gadasem, vedoucím oddělení spalovacích zdrojů a paliv z Ministerstva životního prostředí.

Dětským cyklovozíkům se kromě testu věnujeme i v dalším článku. Ptali jsme se expertů na dopravní bezpečnost i cyklistiku na jejich bezpečnost a zda existují omezení v jejich používání.

V právní rubrice naleznete informace jak zvýšit energetickou účinnost dodávaných energií, ve finanční rubrice se dočtete o cenách elektřiny.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit