Časopis dTest

Po půl roce se vrací test dětských autosedaček, tentokrát bylo otestováno dvacet osm modelů různých velikostních kategoriích. Jak tentokrát obstály v testech nejen bezpečnosti?

Léto je za dveřmi a je tu i čas na ochranu pokožky, pro tu dětskou pak obzvláště. Do laboratoře jsme odeslali třináct přípravků na opalování určených pro děti s faktorem 50 nebo 50+.

Do potravinového testu jsme tentokrát vybrali sýr italského původu – mozzarelu. Nechali jsme otestovat senzorickou i chemickou kvalitu mozzarell z kravského mléka.

Nejen pro cyklisty přinášíme test krosových kol, která jsou vhodná jak na silnici, tak do přírody. Otestovali jsme pánská i dámská kola v ceně do 15 000 Kč.

V minulosti jsme testovali vysoké turistické boty, turistické sandály a v aktuálním vydání přinášíme test nízkých turistických bot v pánském i dámském provedení.

Holení je nezbytnou součástí našich životů. Do testu jsme tentokrát zařadili devatenáct jednorázových holítek a mechanických holicích strojků pro ženy.

Kam s domácím mazlíčkem během dovolené? V infočlánku se dozvíte, jak takové hlídání probíhá, komu psa či jiného mazlíčka svěřit i na kolik taková služba vyjde.

Pijete isotonické nápoje? V čem spočívá jejich přínos? Podívali jsme se na vybrané zástupce tzv. isotonických nápojů a zaměřili se na jejich obaly.

Již 130 let u nás působí Klub českých turistů, který mj. vytvořil propracovaný systém turistických tras. V článku se dočtete o jejich historii i součastnosti.

Spolu s údržbou přírodních zdrojů se obnovila i tradice mapování studánek. V aktuálním vydání naleznete, jak je to se studánkami u nás.

V právní rubrice se věnujeme energetickému zákonu. Ve finanční pak cestovnímu pojištění a směnárnám.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit