Časopis dTest

Máte rádi trvanlivé salámy? V aktuálním vydání přinášíme test oblíbeného salámu vysočina. Zajímal nás především obsah masa, správné vysoušení i chuť.

Pokud si doma chcete připravit kávu latte či cappuccino, je tu pro vás test napěňovačů mléka. Do laboratoře jsme poslali modely elektrické, manuální a i ty na baterie.

S blížící se turistickou sezónou přinášíme test turistických holí, které nám mohou zajistit stabilitu při delších i náročnějších trasách. Zkouškami prošlo deset modelů dostupných na našem trhu.

Co je vhodné pro nejmenší děti "na zub"? Laboratorními zkouškami prošly extrudované plátky, kroužky i křupky s rýžovou moukou. Jak jsou na tom s nežádoucími látkami? Naleznete v aktuálním vydání.

Po čase je tu opět test trub, tentokrát těch s pyrolýzou. Nechali jsme otestovat šestnáct modelů cenově dostupnějších i těch dražších.

K základní výbavě každého zahrádkáře patří zahradní nůžky. Práce na zahradě je tu a my vám nabízíme test jednoručních zahradních nůžek, které jsme nechali prověřit v praxi.

Potrpíte si na kvalitní zvuk i mimo domov? V testu přenosných bezdrátových reproduktorů nalezneme modely, které prošly zkouškami kvality zvuku, obsluhy či výdrže baterie.

Kam s nepotřebnými věcmi? Nejen při jarním úklidu nalezneme doma pro nás již nepotřebné věci. V našem infočlánku nabízíme tipy, jak s nimi naložit.

Rostlinné klíčky jsou osvěžujícím zpestřením pokrmů. Jak a ze kterých semen si je můžete připravit doma, se dočtěte v květnovém vydání.

Častým cílem výletů jsou v posledních letech i stezky korunami stromů. Přinášíme jejich přehled v Čechách, na Slovenku i v Rakousku. V článku se dozvíte i o lanových parcích u nás a dalším vyžitím v nich.

Ve finanční rubrice přinášíme téma pojištění domácích mazlíčků, v právní pak sjednání nájmu přes realitní kancelář a reklamaci vadného zboží.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit