Časopis dTest

Pomocníkem pro úklid koupelen jsou i pohodlně aplikovatelné prostředky s rozprašovačem. Patnáct zástupců čističů koupelen jsme nechali otestovat v laboratoři. Jak si poradily například s rezem či se zbytky mýdla, se dozvíte v našem testu.

S jarem přinášíme i letošní test sekaček. Tentokrát jsme se zaměřili na klasické rotační modely s různými typy pohonu – elektrické s kabelem, akumulátorové i benzínové.

Pokud máte rádi rajčata, a to nejen ta čerstvě utržená, máme pro vás test sušených rajčat naložených v oleji. Jak chutnají ci neukrývají nežádoucí látky se dočtete v aktuálním vydání.

Po více než roce přinášíme test dětských vysokých židliček, které mají své místo v domácnostech s malými dětmi. Zkouškami prošlo 22 modelů ze dřeva, kovu i plastu. Zajímalo nás, jak jsou bezpečné i jak dobře poslouží v praxi.

Co si vybrat na focení – zrcadlovku, nebo mobil? Pomocníkem ve výběru může být i náš test fotoaparátů, který v přinášíme pravidelně.

Své místo mají v našich testech také chytré telefony. Pravidelně doplňujeme naši webovou databázi o výsledky nově otestovaných mobilů. Do tohoto vydání přinášíme přehled nejlepších telefonů, které prošly laboratoří od přelomu roku.

Blíží se Velikonoce a nimi i barvení vajec. Odkud se barvy k jídlu berou a jaký mají původ? Čím jsou barveny oblíbené dekorativní cukrovinky? Podívali jsme se na několik z nich.

V dubnu proběhne v České republice i ve světě řada enviromentálních akcí, které nám vliv civilizace na planetu připomenou nejen symbolicky. Více se dozvíte v našem infočlánku.

Jezdíte rádi vlakem? V dalším infočlánku naleznete informace o železničních dopravcích na našem území a jaké výhody a slevy můžete využít.

Navštěvuje rádi hrady a zámky, zajímají vás památky? Jak náročná může být péče o památky nebo tipy pro nadcházející sezónu poodkryjeme v našem článku.

Ve finanční rubrice se tentokrát zabýváme ukončením pracovního poměru, v právní rubrice pak tématem kdo a kdy může vstoupit do nájemního bytu a jaká mohou nastat rizika při využívání online seznamek.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit