Časopis dTest

Z potravin jsme tentokrát vybrali brynzu, kterou má většina z nás spojenou se Slovenskem. Do laboratoře putovalo deset vzorků koupených v České republice, převážně slovenského původu. Mimo jiné jsme se zaměřili i na to, kolik obsahují ovčího sýra.

Nastává období, kdy přijdou ke slovu letní pneumatiky. Stejně jako v minulém roce proběhly zkoušky jízdních vlastností, vliv na spotřebu, hlučnost aj. Vůbec poprvé přinášíme i výsledky testu i pneumatik dodávkových.

Podle čeho vybíráte mycí prostředky do myčky? Pomocníkem vám může být test čtrnácti prášků a gelů do myčky. Jaká je jejich účinnost při mytí, se dočtete v aktuálním vydání.

V březnovém vydání přinášíme i test šamponů specializujících se na péči o poškozené vlasy. V testu se dozvíte, jakou péči a kvalitu umytí můžete očekávat a zda vdechnou vlasu nový život, přináší náš test.

Po roce se opět vracíme s testem bezpečnostních programů pro operační systémi Windows a macOS. Celkem jsme otestovali 34 programů v placených i bezplatných verzích.

K brynze patří neodmyslitelně halušky. Do rubriky srovnání jsme tentokrát vybrali haluškové polotovary, které mohou být jednoduchou a rychlou formou jejich přípravy. Jak moc se jejich složení liší od domácího výtvoru?

Služby pro seniory – jaké služby a péči mohou senioři i jejich rodinní příslušníci využít? A jak tyto služby fungují v praxi? Odvědi naleznete v našem infočlánku.

Znáte discgolf? Pokud ne, přinášíme vám informace o tomto sportu včetně přehledu hřišť v republice.

Jak v dnešní době fungují knihovny, jaké jsou jejich aktivity a co kromě půjčování knih mohou čtenářům nabídnout?

V právní rubrice se věnujeme tématu vzniku pracovního poměru a za co vše platíme dodavatelům energií. Ve finanční rubrice se zabýváme Eurem a jeho přijetím v ČR.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit