Časopis dTest

Zimní období a šálek čaje patří neodmyslitelně k sobě. Tentokrát jsme nechali otestovat čaje ovocné. Do laboratoře putovaly vzorky čajů s příchutí lesního ovoce. V testu se mimo jiné dozvíte, kolik obsahují ovoce nebo zda byly ve vzorcích přítomny plísně.

Dětské balzámy na rty – jak jsou vhodné pro děti a co vše na ně prozradila jejich chemická analýza? Jak tato analýza dopadla u třiadvaceti vzorků balzámů, určených pro děti, různých barev i vůní, se dočtete v aktuálním vydání.

Pokud se chystáte pořídit si novou vrtačku, nepřehlédněte test akumulátorových vrtaček, který vám přinášíme. Opomenuty nebyly zkoušky funkčnosti, výdrže či bezpečnosti.

Jak se zorientovat v nabídce externích pevných disků? Otestovali jsme disky s kapacitou jeden až čtyři terabajty. Sledovali jsme jejich rychlost, obsluhu i dílenské zpracování.

Lyžařská sezóna je v plném proudu a nezbytnou výbavou jsou i lyžařské brýle. V testu se věnujeme tzv. fotochromatickým lyžařským brýlím, které na základě intenzity světla dokáží měnit zatmavení zorníku. Jak si v našem testu vedly?

Stále populárnější způsob vytápění domácností představují peletová kamna. Oproti klasickým kamnům např. produkují méně emisí. V testu naleznete šestici kamen dostupných v českých obchodech.

Nejen pro milovníky čaje v tomto vydání přinášíme kromě testu ovocných čajů i infočlánek o druzích čaje.

Do srovnávacího články jsme tentokrát zařadili jogurtové nápoje. Pročetli jsme a porovnali obaly 25 výrobků tohoto druhu.

Finanční rubrika se věnuje běžným účtům dostupným na našem trhu. Do právní rubriky jsme zařadili články téma zvyšování cen energií, uzávírání sňatků a stále aktuálnímu tématu tzv. "šmejdů".

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit