Časopis dTest

První potravinový test letošního roku věnujeme těstovinám. Dvacet tři vzorků těstovin různého typu (vaječné, bezvaječné a bezlepkové) prošly různými zkouškami kvality. V aktuálním vydání se dočtete, zda byly odhaleny jejich nedostatky a slabiny.

Kuchyňské papírové utěrky využívá spousta z nás a mají téměř všestranné využití. Jak se zorientovat v nabídce a vybrat ty správné vám může pomoci náš test.

Přinášíme vám i každoroční test tiskáren. Nechali jsme prověřit multifunkční i jednoúčelové, barevné i černobílé, s inkoustem i laserem. Inspirovat se můžete pokud vybíráte tiskárnu pro domácnost nebo do kanceláře.

Po roce se vrací i test digestoří, které mohou být nedocenitelným pomocníkem v kuchyni. Do laboratoře jsme tentokrát zaslali 11 podvěsných modelů a i 4 dražší svislé zabudované digestoři. Jak si při testovánání vedly? Výsledky naleznete v aktuálním vydání.

Dalšími otestovanými domácími pomocníky byly tentokrát topinkovače. Největší důraz jsme kladli na hodnocení samotného opékání, důležitým parametrem byla i snadnost obsluhy.

Chráníte svůj mobil před útokem hackera? Řešením může být i instalace bezpečnostní aplikace. Otestovali jsme 22 aplikací jak těch placených, tak i těch zdarma.

Chráníte se před virózami vitamíny z lékárny či ve formě ovoce? Pokud raději sáhnete po variantě tablet, přinášíme vám přehled doplňků stravy s vitamíny.

Chystáte se na lyže? Jaké služby a ceny nabízejí česká zimní střediska se dozvíte v našem infočlánku.

Ve finanční rubrice se věnujeme tématu hypoték. V právní rubrice naleznete informace jak vrátit nebo reklamovat vánoční dárek a jak je to s opravami závad v nájemním bytě.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 89 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit