Časopis dTest

Mezi oblíbené pochutiny patří i arašídy. Přinášíme vám test pražených solených arašídů. Šestnáct vzorků prošlo testy kvality, zjišťovali jsme zda jejich konzumací neohrožujeme své zdraví či zda bylo dorženo množství soli.

Pravidelně zveřejňujeme testy chytrých telefonů. Tentokrát do časopisu zařazujeme výběr toho nejzajímavějšího, co laboratoří prošlo v posledním čtvrtroce. V tabulce naleznete vše od telefonů pro nenáročné až po ty luxusnější.

Další test jsme věnovali prostředkům proti tvorbě vodního kamene. Jak si desítka změkčovačů poradila s velmi tvrdou vodou se dočtete v aktuálním vydání dTestu.

V testu dětských jednorázových plen se dozvíte, jak testované produkty absorbují a zadržují tekutinu, zda je na ně spojehnutí ve dne i v noci nebo zda neobsahují nežádoucí látky.

Zvažujete střechu osadit solárními panely a nevíte, jak si je vybrat? Pomocí vám může být i náš test fotovoltaických panelů, u kterých jsme nechali prověřit jejich provedení, výkon nebo izolaci proti vlhkosti.

Druhou letošní várku otestovaných dětských autosedaček vám přinášíme právě v tomto vydání. Jak jsou na tom s bezpečností nové modely zádržných systémů? A jak jsou na tom s obsahem škodlivých látek v potazích?

Ke srovnání jsme tentokrát vybrali dražované mandle – a to mandle v různých polevách. Jak v čokoládě (mléčné či hořké), tak i ty v jogurtu.

Právní rubrika nás jednoduchým způsobem provede katastrem nemovitostí a co bychom měli znát při běžné činnosti – placení. Finanční rubrika se věnuje tématu stavebního spoření.

V předvánočním čase pro vás tradičně připravujeme inspiromat s výběrem nejzajímavěších výrobků z testů posledního roku. Naleznete v něm ty nejlépe hodnocené i nositele označení výhodný nákup.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit