Časopis dTest

Liší de kvalita soli podle toho, odkud pochází? A solí různé druhy soli jinak? Nejen na tyto otázky můžete naleznout odpověď v našem testu jedlých solí, ve kterém jsme porovnávali vzorky soli mořské, kamenné a himálajské.

Opět jsme pro vás připravili test zimních pneumatik. Pneumatiky prošly testováním na vodě, sněhu, ledu i suchu. Jak v těchto zkouškách obstály, se dozvíte v aktuálním vydání.

IPL epilátory – jedna z cest, jak docílit trvanlivějšího odstranění chloupků i s kořínky. V testu se dočtete, jak zvládají boj s ochlupením, zda jsou jednoduché na obsluhu i zda jsou bezpečné.

Zvažujete nákup požárního hlásiče? V testu detektorů kouře naleznete ty, které můžete umístit např. do kanceláře i domácnosti.

Kdo by občas nedostal chuť na dobrou šlehačku. V testu smetan ke šlehání jsme mj. zjišťovali, nakolik se můžeme spolehnout, že budou dobře našlehané.

Rychle a jednoduše. I to si může spoustu lidí říci při koupi šlehačky ve spreji. Jaké je však jejich složení? Obsahují smetanu? Toto i více se dozvíte v našem srovnání.

Přinášíme i druhou část přehledu volně dostupných léků proti kašli – tentokrát jsme se zaměřili na mukolytika i na problematiku různých lékových forem.

1. října vstupuje v platnost novela zákona o podmínkách vozidel na pozemních komunikacích. Jaké novinky přináší?

Dýně má všestranné využití nejen v kuchyni. Jak je to s pěstováním, konzumací nebo na jaké druhy můžeme narazit, se dozvíte v našem článku.

Ve finanční rubrice se věnujeme tématu padělků peněz a mobilním tarifům. V právní rubrice pak tématu nájemní smlouvy a jak je to s reklamou a podomním prodejem a jak vám mohou pomoci naše samolepky.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 89 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit