Časopis dTest

Čím dál větší oblibu semínka šalvěje hispánské neboli chia semínka. Výživově zajímavé je i jejich složení, především obsah omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Jak v laboratoři tato semínka dopadla, naleznete v tomto vydání.

Pokud sháníte nový televizor, nepřehlédněte aktuální test televizorů. Testy probíhají kontinuálně a do časopisu jsme zařadili desítky větších i menších přijímačů otestovaných v posledním půlroce.

Po roce přinášíme nový test vysavačů, ve kterém naleznete sáčkové i bezsáčkové modely. Dozvíte se například, jak si vysavače poradí s různými povrchy, jakou mají výdrž nebo sací schopnosti.

Dalším nezbytným pomocníkem v domácnosti jsou pračky. Náš test může být pro mnohé inspirací a může i pomoci s orientací na trhu. Tentokrát testem prošly jak pračky s předním plněním klasických rozměrů, tak i tzv. slim modely.

K pračce i sušičku? Proč ne. Pokud uvažujete o koupi sušičky prádla, uvítáte právě test tohoto spotřebiče, kde vám přinášíme 14 otestovaných modelů.

Kašel patří mezi časté zdravotní potíže. I proto v je možné v lékárnách koupit velké množství volně prodejných léků proti kašli. V tomto vydání vám představíme část z nich – antitusika, expektorancia a kombinované léky.

Sezóna burčáku  je tu! Podívali jsme se mj. na to, jak probíhají jeho kontroly, jaká jsou jejich nejčastější zjištění a na co si dát při
jeho nákupu pozor.

Máte rádi houby? Přinášíme vám tipy, jak houby zpracovat a uchovat, abyste si na nich pochutnali nejen v létě nebo na podzim.

Může omezení aut s nefunkčním filtrem pevných částic zlepšit kvalitu znečištěné ovzduší? A jaké postihy vás mohou čekat? Odpovědi naleznete v našem článku.

Ve finanční rubrice se věnujeme tématu pojištění nemovitosti a domácnosti a koncesionářských poplatků. V právní rubrice pak tématu jak na změnu dodavatele energií.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit