Časopis dTest

Málokterý potravinářský výrobek se může chlubit tak dlouhou tradicí jako právě hořčice. Milovníci plnotučných hořčic jistě ocení jejich test, který naleznete v aktuálním vydání.

Některé oděvní materiály, jako je například vlna či hedvábí, vyžadují speciální péči a není vhodné je prát společně s těmi odolnějšími. V našem testu pracích gelů na vlnu a jemné prádlo naleznete, jak si gely poradily se skvrnami různého původu, se zachováním barev nebo zda se prádlo srazilo.

Ne vždy je počasí vhodné na posezení s grilováním venku. Řešením mohou být i kompaktní elektrické grily, které snadno využijete i ve vnitřních prostorech. Jejich spolehlivost ověřil test 19 kontaktních grilů.

Vybrat tu správnou troubu nemusí být jednoduché. Pomoci ve výběru vám může i náš letošní test vestavných trub. Ověřili jsme nejen jejich výkon při pečení, ale i jednoduchost ovládání nebo spotřebu elektřiny.

Opět přinášíme test myček nádobí – pro někoho test nepostradatelného pomocníka v domácnosti. Vybere si opravdu každý, náročnými zkouškami prošly vestavné i volně stojící, klasické široké i úzké a také několik kompaktních.

Do našeho srovnání se tentokrát dostala univerzální ochucovadla – "vegety". Ve srovnání zeleninových ochucujících směsí naleznete i dva produkty zakoupené v Německu a Polsku.

Rýže patří mezi nejoblíbenější druhy přílohy. Pokud se v druzích rýže nevyznáte, napoví vám článek v aktuálním vydání.

Fenomén letních kin – jak je to s jejich oblibou dnes? V přehledu naleznete i ceny, program či časy promítání vybraných letních kin.

O požárech, jejich riziku či o práci hasičů jsme si povídali s plk. Mgr. Radkem Kislingerem, vedoucím Oddělení zjišťování příčin vzniku požárů.

V tomto vydání jsme se podívali i na koncept ekologické stopy a přinášíme zároveň několik rad, jak ji snížit.

V právní rubrice naleznete informace jak je to se smlouvou o dílo a finanční rubrika se zabývá cenou plynu na našem trhu.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit