Časopis dTest

Grilovací sezóna je tu a s ní častěji leckdo sáhne po kuřecím mase. Otestovali jsme kuřecí prsní řízky, které v laboratoři prošly řadou chemických a mikrobiologických zkoušek. Jak si zakoupené vzorky vedly se dozvíte v našem testu.

Nezbytným pomocníkem v kuchyni je nůž. Někdo raději používá více druhů nožů, někomu vyhovuje spíše nůž univerzálnějšího typu. Do našeho testu jsme vybrali kuchařské nože, které by měly dobře posloužit k většině běžného krájení.

Sledovat filmy nebo sportovní přenosy není nutné pouze na televizi. Do testu projektorů jsme zařadili projektory s běžnou i krátkou projekční vzdáleností. Vůbec poprvé se v testu objevily i laserové promítačky.

Čím dál více se do povědomí širší veřejnosti dostávají coby hygienické potřeby i menstruační kalíšky. Ochrání spolehlivě, jaká je jejich kvalita nebo neobsahují nežádoucí látky? Odpovědi na tyto otázky naleznete v aktuálním vydání.

Bez hesel se na internetu neobejdeme. A zapamatovat si všechna může také představovat problém. Ideálním řešení z hlediska pohodlí i bezpečnosti představuje správce hesel, který vaše hesla ohlídá. Otestovali jsme 20 správců v placené i bezplatné verzi.

Vrtačku můžete v domácnosti, dílně, na zahradě i jinde využít různými způsoby. Otestovali jsme síťové příklepové vrtačky a také akumulátorové modely s příklepem i bez. Více naleznete v aktuálním vydání.

Vysoký příjem cukrů u dětí je bezesporu problém. Přispívají k tomu i výrobky typu chlazených svačinek. Porovnali jsme údaje na obalech vybraných zástupců těchto svačinek.

Krizovou intervencí (neboli krizovou pomocí) se zabývá řada státních i neziskových organizací. Kdy je vhodné tuto službu vyhledat, kde ji najít a další zajímavé informace naleznete v našem článku.

Bez lampionů štěstí si někteří nedokáží představit oslavu či firemní akci. Víte, kde a jak je používat a proč může být jejich vypouštění nebezpečné?

Ve finanční rubrice naleznete přehled tarifů elektrické energie. Právní rubrika se zabývá tématem podnájmu bytu reklamací zájezdu a tím, co nám přináší GDPR.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit