Časopis dTest

Vybrat dobrou pánev nemusí být vůbec jednoduché. Existují pánve různých průměrů a hloubek, stejně tak narazíme na pánve rozličných materiálů a povrchových úprav. V testu pánví s nepřilnavým povrchem naleznete nejen téměř čtyřicet pánví, které prošly laboratorními zkouškami, ale i tipy pro jejich výběr či údržbu.

Pokud plánujete nákup turistických sandálů, určitě vám přijdou vhod výsledky jejich testování. Sedmnáct párů párů pánských sandálů prošlo náročným testováním jak v laboratoři, tak i v terénu – chozením po horách. Které budou ideální právě pro vás, naleznete v aktuálním vydání.

Z úklidových prostředků jsme k testování vybrali tekuté čističe toalet. Jejich účinnost byla konfrontována se třemi nejběžnějšími druhy nečistot. V testu byla zohledněna i šetrnost přípravků k životnímu prostředí.

Nedílnou součástí našich testů jsou i zkoušky dětských zádržných systémů. Do testu autosedaček jsme vybrali sedačky různých hmotnostních a velikostních skupin, které byly podrobeny nárazovým zkouškám i praktickým testům obsluhy.

Sluneční brýle by v letním období měly představovat povinnou výbavu dítěte. Jejich výběr není radno podcenit a pomoci vám může i test dětských slunečních brýlí. Kromě laboratoře brýle hodnotili i dobrovolníci z řad rodičů i dětí. Nechyběly ani zkoušky nežádoucích chemikálií.

„Konečnou“ na cestě plastu přírodou často představují moře a oceány. Jak je to s mikroplastovými částicemi v potravinách mořského původu, jsme zjišťovali u korýšů, mušlí a mořské soli.

Průjmová onemocnění jsou velmi častým typem zdravotních potíží. V mnoha případech tyto potíže řeší lidé pomocí volně prodejných léků proti průjmu. Přinášíme vám nejen jejich přehled, ale i odpovědi na otázky, které si v souvislosti s těmito obtížemi můžete klást.

Aquaparky v posledních letech rostou po celé republice. Podívali jsme se, co všechno nabízejí a jaké jsou ceny v některých z nich.

Zero waste (nulový odpad) je termín, který se vžil pro vědomou snahu o snížení množství produkovaného odpadu. Přečtěte si, jak i vy můžete začít množství odpadu redukovat.

Ve finanční rubrice se věnujeme tématu pracovních úrazů a nemocí z povolání (na co máte nárok, co v takovém případě dělat nebo kam se obrátit při problémech) a cestovnímu pojištění.  V právní rubrice poradíme, jak správně vybrat zájezd.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit