Časopis dTest

V prosinci sníme lískových ořechů více než v jakýkoliv jiný měsíc. Do testu lískových ořechů jsme zařadili 14 nejběžnějších značek. Zkoumali jsme především zdravotní nezávadnost, zda neobsahují nežádoucí látky a plísně. Také jsme rozlouskli, jak jsou prodávané ořechy čerstvé. 

Šlehají, sekají, strouhají, a nejen to! Kuchyňské roboty mají být všestrannými pomocníky, které v domácnosti zastanou celou řadu prací. Jak si v různorodých činnostech vedly, jsme letos otestovali na 12 přístrojích. Některé z náročných zkoušek pro většinu přístrojů představovaly nepřekonatelný problém. 

Preferujete drátová, nebo bezdrátová sluchátka? Ať už jste příznivcem kteréhokoliv typu, s výběrem nových vám může pomoci náš test 34 sluchátek do uší i s hlavovým mostem. Zařadili jsme jak levnější produkty, tak i luxusní audiofilská zařízení. Pozor, i mezi těmi nejdražšími najdete taková, se kterými je poslech spíše utrpením. 

Češi patří mezi přeborníky v konzumaci bramborových lupínků. Blížící se Silvestr je pak pro bramborové chipsy učiněným svátkem. Ještě než zaběhnete do supermarketu zakoupit nějaké to chroupání k televizi, mrkněte na náš test, zda právě ty vámi oblíbené neobsahují nežádoucí látky nebo nejsou přesolené. 

Zobete rádi sušené brusinky nebo banány? A jste si jisti, že jde o zdravé mlsání? V našem srovnání jsme zacílili právě na tyto dvě komodity, pečlivě kontrolovali informace na obalech a zjistili, že za sušené ovoce někdy výrobci vydávají produkty, které by se co do podílu cukru neztratily ani mezi bonbóny.

Letos v dubnu jsme vám přinesli test řeckých jogurtů. V červenci pak vstoupila v platnost nová vyhláška, která v takto označených výrobcích jasně určuje minimální podíl bílkoviny. Nechali jsme výrobcům pár měsíců na reakci a zkontrolovali, zda vyhlášku respektují. 

Bolesti hlavy, horečky, to jsou v současném počasí nerozluční společníci mnoha z nás. Pro snadnější výběr léku s paracetamolem jsme pro vás připravili jednoduché srovnání nejoblíbenějších výrobků. 

Právní rubrika je věnována radám, jak komunikovat s realitními kancelářemi. V rubrice finance se pak zaměřujeme na téma vskutku vánoční - půjčky a úskalí, která tato lákadla skýtají. 

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit