Časopis dTest

Jejich cena vzrostla, zahýbalo to však s kvalitou? V testu másel jsme hledali odpověď právě na tuto otázku. Nakoupili jsme 18 českých a 2 německé másla a podrobili zkouškám na kvalitu tuku, fyzikálně-chemických vlastností i chuti a vůně. Výsledky vás budou zajímat!

Jestli plánujete pod stromečkem najít nový televizor, určitě byste neměli minout náš test. Do něj jsme zařadili 48 výrobků! V článku najdete výsledky jak televizorů s úhlopříčkou 124 - 140 cm, tak těch z menší kategorie 102 - 109 cm.

Nemusíte zrovna plánovat tuny cukroví, aby vám přišel vhod nový elektrický šlehač. V našem testu jsme podrobili zkouškám 17 kuchyňských pomocníků a zjistili, že každý rozhodně stejně nešlehá. Přečtěte si, který vám práci s těstem usnadní a kuchyni nezastříká.

Páru chceme v sauně, ne při vaření. Proto se hodí mít nad sporákem odsávací systém. V našem testu digestoří nás zajímalo, jak se liší od sebe modely v různých cenových kategoriích. Ozkoušeli jsme jich 21 a zjistili, že s cenou kvalita rozhodně roste, ale výjimky se najdou.

Ještě před tím než začnete hledat recept na výborný bramborový salát, přinášíme test majonéz. V něm se dozvíte, co dělá majonézu majonézou a jak si vedlo 18 výrobků, které jsme nakoupili v českých obchodech. Opakovalo se zklamání z roku 2012?

Samostatný minitest jsme věnovali nové várce chytrých telefonů, ve kterém se střetly vlajkové lodě Samsungu s novými iPhony, ale o slovo se přihlásily i novinky od LG, Huawei a dokonce i Nokie. Všechny novinky jsme přidali do naší stále rostoucí databáze na webu.

Lákají vás nejnovější videohry, ale nechcete si pořizovat drahý počítač? Zvažte pořízení nové herní konzole, kterou pouze připojíte k televizi a můžete začít hrát. Porovnání současné nabídky na trhu vám přinášíme v samostatném článku.

V právní rubrice se věnujeme problému s poškozeným zavazadlem na letišti, ve finanční rubrice se zase dočtete, jaké nástrahy skrývá pojištění nemovitosti a domácnosti a jak funguje darovací daň.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit