Časopis dTest

Nejen restaurace, ale i moderní domácnosti přijaly myčky na nádobí za své kvůli úspoře času i vody. V našem testu 38 klasických i úzkých vestavených myček jsme hledali takové, které rychle a spolehlivě vaše nádobí umyjí. Našel se mezi levnějšími modely nějaký favorit?

testu sušené batolecí výživy jsme zkoumali, jestli je toto instantní jídlo pro nejmenší strávníky skutečně bez nežádoucích látek a zda dodržují deklarované hodnoty tuku a nasycených mastných kyselin. Bohužel, ne všechny výrobky prošly testy s dobrými známkami.

S příchodem chladnějšího počasí často řešíme popraskané rty aplikací balzámu na rty. Pokud však balzám obsahuje rizikové látky, ty se mohou přes rty velmi snadno dostat do našeho těla. V laboratorních zkouškách jsme takové rizikové látky našly ve většině z 18 testovaných výrobků. Kterým balzámům byste se měli raději vyhnout?

Čím více našich údajů nosíme v mobilních telefonech, tím více se stávají lákavé pro potenciální zloděje. Jak uchránit mobilní telefon s Androidem nejlépe? V tom vám poradí výsledky testu 16 antivirových aplikací, mezi kterými najdete jak prémiové, tak i bezplatné verze.

Každoroční test zimních pneumatik přináší výsledky zkoušek 14 patnáctipalcových plášťů v rozměru 195/65, vhodných například pro vozy Škoda Octavia, Volkswagen Golf či Hyundai i30, a 16 šestnáctipalcových pneumatik velikosti 215/65, které budou zajímat řidiče menších SUV.

Zdá se, že se výživoví experti nemohou shodnout, jestli je pro nás dobré mléko nebo naopak. O tomto bílém nápoji se tak mezi lidmi traduje mnoho mýtů a polopravd. Ať už patříte mezi zastánce či odpůrce, v našem shrnujícím článku se dozvíte, co je skutečný mléčný fakt a co jen babská povídačka.

Jak se na chytré automobily dívá program Euro NCAP, který již dvacet let testuje bezpečnost automobilů? Budoucnost nejen automobilů, ale i nárazových zkoušek, odhalujeme v našem informačním článku.

Na podzim mnoho lidí s jabloní na zahradě řeší, co s jablky. Do štrůdlu, kompotu nebo jen tak? A co takhle si udělat mošt? Přečtěte si, kolik stojí si udělat v moštárnách litr moštu z doneseného ovoce a na co se před návštěvou moštárny připravit.

Další díl seriálu o označování výrobků se zaměřuje na domácí chemické směsi. Co znamenají symboly na obalech domácích čistidel, odstraňovačů mastnoty, plechovek s barvami a dalších, se dozvíte v našem článku.

Kam vyrazit za rostlinami, když listy začínají žloutnout a nebe se zatahuje? Po celé České republice se nachází mnoho botanických zahrad, kam můžete vyrazit za přírodou, i když je venku pošmourně. Přinášíme přehled zajímavých institucí, jejich expozic, otevíracích hodin a vstupného.

Řešíte zateplení svého domu? Přečtěte si, jaké metody se používají, jaké jsou jejich výhody a nevýhody a která se hodí nejlépe pro jakou část domu.

Aféra se smrkávajícími se botami značky Crocs pokračuje. Vyzkoušeli jsme, o kolik se boty ve vyšších teplotách zmenší a také jsme se vypravili do prodejny zjistit, co se dá dělat, když nám boty už nesedí a chceme je vrátit.

Pokud hledáte způsoby, jak snížit svůj měsíční účet za využívání mobilního telefonu, začněte výběrem nového tarifu. Jaké jsou na českém trhu nabídky tarifů pro spotřebitele, kteří volají málo, středně nebo náruživě, přinášíme v přehledném srovnání.

Ve finanční rubrice dále přinášíme pohled na systém soukromého zdravotního pojištění. Pravidelná právní rubrika pak přichází s tématem různých plateb za dodávky energií a shrneme i co byste měli vědět o dani z nabytí nemovitosti.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit