Časopis dTest

V zářijovém vydání časopisu dTest se věnujeme chutím domácích mazlíčků. Nechali jsme otestovat 20 druhů psích granulí včetně jednoho čistě rostlinného. Nejhorší známky byly uděleny kvůli vysokému obsahu mykotoxinů a nedodržení deklarace popela.

Na švédském stole nemůže chybět šunkový salám. Nakoupili jsme 15 vzorků a nepříjemně nás překvapilo, že třetina výrobků klamala zákazníky ohledně obsaženého masa.

Do aktuálního testu myček jsme vybrali 13 volně stojících o šířce 60 centimetrů. Špatné známky jsme udělovali za dlouhé mycí programy a za vysokou hlučnost.

V souladu s rychlým technickým pokrokem jsme letos opět otestovali nové televize. Do testu jsme zařadili přístroje středních i větších rozměrů i několik obřích pro náročnější diváky.

Posledním testem ze zářijového vydání jsou batohy na notebook. Ze zdravotního hlediska jsou nejvíce vyhovujícím zavazadlem, se kterým se můžete po městě pohybovat. U některých z nich byste to však neměli zkoušet v dešti, protože jejich voděodolnost není nijak valná.

V infomateriálech se věnujeme sladidlům, kteří mnozí používají jako náhradu za klasický bílý cukr. Druhým tématem je třídění odpadu.

Právní rubrika popisuje problematiku smluv o dílo a finanční článek se zabývá účty pro děti.

Zářijový dTest vychází 1. září 2016.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit