Časopis dTest

Srpnové vydání dTestu je z velké části věnováno ovoci a zelenině. Pokud se rozhodujete, jak zužitkovat nadbytek úrody ze zahrádky, může vám pomoci náš test 14 sušiček potravin. Některé přístroje by vás zřejmě nepotěšily dobou sušení.

Od našeho posledního testování kečupů uplynulo pět let. Tehdy měly některé výrobky potíže s dodržením deklarace a za rajčatový podíl byly v několika případech uděleny podprůměrné známky. Zlepšila se situace?

Do výběru testu vysavačů jsme zařadili modely využívající sáčkovou nebo bezsáčkovou technologii. I když nás řada z nich příjemně překvapila, narazili jsme ale i na takové, které jsou nadmíru hlučné či si neumí poradit s chlupy zvířecích miláčků.

Z našeho průzkumu vyplynulo, že čtenáře zajímá test sporáků s indukční deskou. Připravili jsme pro vás srovnání modelů o šířce 50 a 60 centimetrů.

Knedlíky plněné ovocem patří k pokladům naší kuchyně. Rychlým řešením, jak si na nich pochutnat, jsou kupované polotovary. Knedlíky bývají na fotografiích obklopené celým ovocem, není však jisté, že na celý plod narazíte i po rozkrojení.

Letošní léto je bohaté na velké sportovní události a k tomu patří i obchod s dresy a dalšími kusy oblečení. Účastnili jsme se projektu, který mapoval společenskou odpovědnost obchodních řetězců se sportovním oblečením.

Právní rubrika je zaměřena na problémy s dodávkami energií a finanční sekce porovnává ceny plynu od různých dodavatelů.

Srpnové vydání vychází 4. srpna 2016.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit