Časopis dTest

Také červencové vydání dTestu je tematicky zaměřeno na léto. S dodáváním potřebných vitamínů a zároveň dodržováním pitného režimu mohou pomoci pomerančové džusy. Vyzkoušeli jsme 22 nápojů z koncentrátu a pro příznivce těchto zažloutlých nápojů máme dobré zprávy, všechny v testu uspěly. 

Pobyt na přímém slunci bez adekvátní ochrany před škodlivým ultrafialovým zářením je hazard s vlastním zdravím. Z devíti testovaných voděodolných opalovacích přípravků neuspěl jediný. Několik dalších však obsahuje potenciálně rizikové chemické látky. 

Černá barva je v kurzu za jakéhokoliv počasí. Černé prádlo ale vyžaduje zvláštní péči, aby se sytě černá brzy neproměnila v odstín šedi. Proto jsme se zaměřili na 19 pracích gelů na černé prádlo. Barvy většinou uchovají bez větších potíží, s některými druhy skvrn však měly nemalé problémy. 

Letošní léto je nabité sportovními událostmi. Jako divák si je nejvíce užijete na velkém plátně. Do testu videoprojektorů jsme poslali 18 modelů různých typů. Čtyři z nich patří mezi speciální projektory s krátkou projekční vzdáleností, které poslouží i v malých místnostech. 

Naše webová databáze testů mobilů se rozrostla o další modely. K nejzajímavějším z nich patří modulární LG G5 a Fairphone 2. 

Mnozí čeští spotřebitelé mají podezření, že výrobci volí rozdílnou kvalitu potravin pro Českou republiku a jiné země. Zda a do jaké míry tomu tak je, jsme zjišťovali srovnáváním různých typů výrobků, od jogurtů až po šunku. Výsledky nejsou jednoznačné. 

Právní rubrika připomíná, na co myslet před koupí nového bydlení a komunikací s realitní kanceláří, finanční článek napovídá, jak se budou v blízké budoucnosti vyvíjet ceny elektřiny

Červencové vydání dTestu vychází 30. června 2016.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit