Časopis dTest

V červnovém vydání dTestu jsme mysleli na nadcházející letní období dovolených a prázdnin a přizpůsobili mu i obsah časopisu. Nechali jsme otestovat 11 párů středně vysokých kotníkových turistických bot. I přes vysokou cenu se u některých modelů nedá mluvit o kvalitním zpracování. Jiné kloužou na mokrém povrchu.

Základem kempovací gastronomie byly kdysi vepřové konzervy. Ty z minulosti jsme sice otestovat nemohli, ale ty současné nám ukázaly, že na etiketě mohou slibovat vyšší obsah masa, než-li mohou ve skutečnosti nabídnout.

Pokud se letos chystáte zdokumentovat své letní zážitky na kvalitní přístroj, mohl by vám s výběrem pomoci náš test fotoaparátů s výměnným objektivem. Srovnání 13 bezzrcadlovek a 5 klasických zrcadlovek potvrdilo stále sílící pozici první skupiny.

Testy nových dětských autosedaček publikujeme už řadu let pravidelně v červnovém čísle. To letošní není výjimkou a najdete v něm výsledky 21 modelů ze všech hmotnostních skupin. Některé neposkytnou dobrou ochranu při nárazu, jiné nabídnou dítěti nepohodlné sezení.

Smažení stále patří mezi rychlé a oblíbené způsoby přípravy jídla, a proto jsme do testování zařadili 16 fritéz. Najdete mezi nimi klasické i horkovzdušné, které se snaží připravovat jídlo zdravějším způsobem.

Nezdravou pochutinou jsou také sladké nápoje určené dětem. Poskytují jim možnost uhasit svou žízeň cukrem, přidanými konzervanty, stabilizátory či regulátory kyselosti jak ukazuje náš přehled 27 těchto výrobků.

V právní sekci se zabýváme nákupy na slevových portálech a finanční rubrika pojištěním domácnosti.

Červnové vydání vychází 2. června.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit