Časopis dTest

Lednové vydání časopisu dTest přináší pětici nových testů. Test alkoholtesterů vám poradí, které modely vám spolehlivě potvrdí, zda se po bujarých oslavách konce roku můžete posadit za volant. Achillovou patou některých testovaných modelů bylo měření při nízkých teplotách. Tři alkoholtestery v testování zcela propadly.

Čas vánočního pečení je sice již za námi, ale stabilně vysoká každoroční spotřeba másla v naší zemi vypovídá o tom, že se této ingredience nebojíme ani po zbytek roku. Ať používáte tento tradiční výrobek jen na namazání chleba nebo na zajímavější kulinářské zážitky, v našem testu 28 másel se můžete mimo jiné dozvědět, zda výrobci uvádějí v máslech správný podíl tuku.

Pokud si hlídáte linii, tak se zřejmě máslu obloukem vyhýbáte a spíše vás zaujme test 19 digitálních osobních vah. Některé přístroje přinášejí jisté nepříjemné komplikace z hlediska obsluhy. Horší výsledky byly zaznamenány také u funkce měření podílu tělesného tuku. Jeden z modelů se netrefil o téměř 13 %.

Každoročně opakovaný test tiskáren se snažil najít univerzálního kancelářského či domácího pomocníka. S výběrem takového modelu jsou však problémy, některé tiskárny navíc vyžadují vysoké náklady na tisk.

Akumulátorové a příklepové vrtačky byly podrobeny zkouškám vrtání do různých materiálů, šroubování či životnosti některých součástek. Jeden výrobek propadl v testu bezpečnosti.

Výsledky sportovních kamer z uplynulých let doplnilo 13 nově otestovaných modelů. U sportovních kamer je před kvalitou obrazu upřednostňována jejich odolnost, ale ani tomuto požadavku některé nedostály.

V infomateriálech se tentokrát detailně věnujeme hovězím bujónům v kostce, které často obsahují palmový tuk. Finanční rubrika se zabývá životním pojištěním. Právní článek vysvětluje, jaká jsou pravidla pro vracení vánočních dárků zpět do obchodů.

Lednové vydání dTestu vychází 31. prosince 2015.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit