Časopis dTest

Červencové vydání časopisu dTest přináší čtveřici nových testů. Čas dovolených je tu, a proto jsme se při výběru testovaných výrobků zaměřili především na ty, které řada z vás v nejteplejším měsíci roku využije. Test potravin zacílil na zmrzliny, konkrétně na dva velmi oblíbené druhy nanuků - vanilkové a tvarohové. Řada z nich nás zklamala kvůli vysokému obsahu levného kokosového oleje

Kdo by si nechtěl na výletě či dovolené pořídit parádní fotky, se kterými by se po návratu mohl pochlubit rodině a přátelům? Na výběr je mnoho modelů fotoaparátů různých cenových kategorií. My jsme vyzkoušeli 17 kompaktních fotoaparátů a 17 pokročilých foťáků s vyměnitelným objektivem. Platí, že lze pořídit kvalitní přístroj za slušnou cenu, některé levnější produkty nás ale kvalitou pořízených fotografií nepotěšily.

Živé ploty představují vkusné oddělení zahrady od okolního světa. Pokud ale na kraji svého pozemku nechcete mít místo úhledně tvarovaných tújí nevzhlednou džungli, měli byste svému plotu věnovat dostatečnou péči. Pomoci může například plotostřih. Oťukli jsme si elektrické i akumulátorové. Hned pro pětici plotostřihů byly naše zkoušky odolnosti příliš náročné a v hodnocení zcela propadly.  

Sendvičovač je vcelku levný a na první pohled poměrně jednoduchý malý kuchyňský spotřebič. Ale pozor, v testech 12 sendvičovačů se ukázalo, že některé vás mohou nepříjemně popálit a v extrémním případě i zvýšit riziko požáru. Články s testy již tradičně doplňujeme infomateriály. Tentokrát přišlo na řadu ovoce a ovocné sirupy. Majitele Škody Superb potěší výsledky vozu v nárazových zkouškách. 

Vydání doplňujeme rozsáhlou speciální přílohou věnovanou energetice a úspoře energií. Elektřinou nabitý je i článek z rubriky finance, v právní sekci se pro změnu věnujeme tomu, co nový občanský zákoník přinesl v oblasti nemovitostí

Červencové vydání dTest vychází 2. července 2015.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit