Časopis dTest

Květnové vydání časopisu dTest přináší jako obvykle pětici nových testů. Prim hrají děti, respektive výrobky pro děti určené. Test potravin tentokrát zacílil na dětské přesnídávky a pyré s jahodami. Opět se ukázalo, že při nákupu se vyplatí číst etikety. Mezi dvanácti testovanými výrobky lišícími se výrazně obsahem ovoce a množstvím přidávaných látek, jsme narazili na jeden s označením bio, u něhož naměřený obsah pesticidů několikanásobně převyšoval limity přípustné pro bio produkty.  

Než se malé dítě naučí chodit na nočník, nějakou chvíli to trvá. Do té doby naprostá většina domácností využívá jednorázové pleny. Testu jsme podrobili čtrnáct výrobků. Plenky prošly zkouškami jak v laboratoři, tak mezi rodiči. Zaměřili jsme se na absorpční schopnosti, praktičnost i případnou přítomnost nežádoucích látek. 

Pokud s rodinou či přáteli rádi jezdíte na cyklistické výlety, mohl by vám přijít vhod náš test nosičů kol na tažná zařízení. Nejen pro akční lidi s dobrodružnou povahou jsme pak připravili test sportovních kamer.

Testy praček pro vás provádíme pravidelně. Tentokrát jsme do něj zařadili více typů, které vás také zajímají. Vedle klasických praček s předním plněním jsme zařadili i úzké modely (slim) a pračky s vrchním plněním.  

V rubrice finance srovnáváme mobilní tarify a rozebíráme jejich možná úskalí. V právní rubrice se věnujeme dvěma alternativním způsobům řešení sporů, a to rozhodčímu řízení a mediaci

Květnové vydání dTestu vychází 30. dubna 2015.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit