Časopis dTest

Březnové vydání časopisu dTest přichází s pěticí testů. Jeden z nich je zaměřen na potraviny, konkrétně na lovecké salámy. K našemu nepříjemnému překvapení jsme zjistili, že některé by vzhledem k nedodržení české legislativy vůbec neměly mít právo nosit název lovecký salám.

Zimní sezona se chýlí ke svému konci, a proto vám již tradičně přinášíme test letních pneumatik. Tentokrát jsme se zaměřili na rozměry 185/60 R14 a 205/55 R16. Ukázalo se, že rozdíly v kvalitě dvaatřiceti testovaných výrobků jsou značné a že byste neměli příliš věřit údajům uvedeným na energetických štítcích. 

Po čase jsme si opět posvítili na kvalitu žehliček. V jejich případě je třeba dávat si pozor zejména na kvalitu dílenského zpracování. Především některé levnější modely vám v tomto ohledu mohou připravit nejednu potíž. V testu tiskáren jsme ozkoušeli populární multifunkční inkoustové modely, ale i několik černobílých laserových výrobků.

Máte malé dítě? V tom případě jste už možná uvažovali o koupi dětské bezpečnostní zábrany, jejímž úkolem je minimalizovat riziko pádu ze schodů. Mezi dvanácti testovanými výrobky se však objevily hned čtyři, které více či méně porušují bezpečnostní normy.

V právní rubrice se zabýváme problematikou kolem nákupu a prodeje použitých věcí. Ve finanční sekci se soustředíme na hypotéky a možnosti jejich budoucího vývoje.

Březnové vydání dTestu vychází 26. února 2015.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 89 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit