Časopis dTest

Lednové vydání dTestu přináší dalších pět nových testů a spoustu dobrých rad. Test zelených čajů v sáčku ukázal, že některé výrobky se ani neměly dostat na trh kvůli vysokému obsahu pesticidů. V testech jsme se zaměřili také na obsah antioxidantů a senzorické vlastnosti.

V testu kuchařských nožů patřily mezi nejlepší ty nejdražší, výsledky však ukazují, že dobrý nůž lze pořídit i za pár stovek. Otestovali jsme jejich ostrost, odolnost, krájecí schopnosti, tvrdost a zajímalo nás, jak se s nimi pracuje.

Test soundbarů ukázal, že zázraky od nich očekávat nelze. Špatný zvuk z plochých televizorů sice přístroje většinou vylepší, kvality dobrého domácího kina ale nedosahují. Vyzkoušeli jsme soundbary jak s externím subwooferem, tak bez něho a zahrnuli i takzvané soundbase (soundplate), které jsou určeny k umístění pod televizor.

V testu GPS navigací jsme se zaměřili na přístroje v cenové hladině mezi třemi a osmi tisíci korunami. Výkony těchto navigací jsou poměrně vyrovnané, přesto se vyplatí dobře vybírat. Nabízíme podrobné popisky kladů a záporů všech testovaných modelů.

Dále se v novém vydání dočtete, jak v nárazových zkouškách Euro NCAP dopadly vybrané automobily otestované v roce 2014 včetně nové Škody Fabie. Dozvíte se, jak takové testy probíhají a co všechno se hodnotí.

Rubriky Právo a Finance se tentokrát věnují tématům spjatým s koncem roku. Poradíme, jak se nenechat napálit při lednových výprodejích a co dělat s nechtěnými vánočními dárky, i co všechno lze odečíst z daní za rok 2014.

Lednové číslo časopisu dTest vychází ve středu 31.12.2014

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit