Časopis dTest

V prosincovém čísle dTestu nabízíme jako obvykle pět nových testů. Hned dvakrát potěšíme příznivce kávy z kapslí - přinášíme test kávovarů na kapsle i samostatný test kávových kapslí, bez kterých by tyto přístroje byly k ničemu. V testu kvality kávy v kapslích jsme se zaměřili vždy na dva druhy jedné značky - 100% arabicu a směs robusty a arabicy.

Testovali jsme i oblíbené kombinované chladničky s mrazákem vespod. Nezkoumali jsme jen to, jak lednička chladí a mrazí, ale zajímala nás řada dalších věcí včetně velmi důležité spotřeby energie.

Oblíbeným dárkem pod stromeček bývá elektronika, například tablety. Test ukázal, že byste se měli vyhnout těm nejlevnějším, které mívají problém jak s displejem a výdrží baterie, tak s výkonem.

Test televizorů naopak ukázal, že v tomto segmentu na ceně záleží méně a obdobné hodnocení mohou získat přístroje, které od sebe dělí v extrémních případech i desetitisíce korun. Obraz ani zvuk nebývá u levnějších modelů problém, někdy jim však chybí některé nové funkce. Ovšem záleží, zda všechny vůbec využijete. Abyste se v nich zorientovali, nabízíme i televizní slovníček.

Rubriky finance a právo se tentokrát věnují shodnému tématu - spotřebitelským úvěrům. Právě předvánoční doba bývá velkou výzovu pro banky a úvěrové společnosti. My upozorňujeme na prolémy spojené s transparentním porovnáním nabídek a další úskalí s půjčkou spojené.

Prosincové vydání časopisu dTest vychází ve čtvrtek 27. listopadu 2014

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit