Časopis dTest

V listopadovém vydání časopisu dTest se můžete jako obvykle těšit na pět nových testů. Co se týče potravin, tentokrát jsme se zaměřili na slunečnicové oleje. Mezi českými spotřebiteli jsou oblíbené do studené kuchyně i na smažení - ke kterému však nejsou příliš vhodné, jak se dočtete.

Při vaření a smažení se hodí také digestoře čili odsavače par. Zaměřili jsme se na jejich výkon, hlučnost i obsluhu. Otestovali jsme také chytré telefony, a to jak dražší top modely, tak levnější přístroje střední a nižší třídy. Pod stromeček si tak můžete vybrat mezi 34 nejlepšími letos otestovanými smartphony.

Pro paní a slečny jsme otestovali BB krémy. Výrobci je často inzerují jako "pět v jednom", tedy jako krémy, které by měly nahradit více různých kosmetických přípravků. Podívali jsme se na to, kolik je na takových slibech pravdy. Maminkám a tatínkům by měl výběr usnadnit náš test kočárků, do kterého jsme zařadili jak lehčí a lépe přenosné golfky, tak kombinované kočárky, u nichž můžete měnit nástavby podle potřeby a velikosti dítěte.

Rubriky právo a finance se věnují odpovědnosti za škodu. Přinášíme vám srovnání nabídky pojištění odpovědnosti českých pojišťoven i informace o právním vymezení újmy a škody, abyste věděli, na co máte nárok.

Listopadové vydání časopisu dTest vychází 30. října 2014.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 89 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit