Časopis dTest

Zářijové vydání dTestu opět přichází s novou dávkou testů.

Náš potravinový test jsme tentokrát zaměřili na listová těsta, u kterých jsme především zjišťovali kvalitu použitých tuků. Hledali jsme (a nalézali) zdraví škodlivé transmastné kyseliny a rovněž problematické nasycené mastné kyseliny. U pečení jsme zůstali i při testování domácích pekáren. Zjišťovali jsme, jak dobře si dokážou poradit se třemi typy chlebů a jak snadno se obsluhují.

Propadli jste oblíbenému sportovnímu trendu - běhání? Máme pro vás test běžeckých legín, které jsme vyzkoušeli do poslední nitky. Díky našim výledkům mohou nadšení běžci i běžkyně  ušetřit. Peníze se pak mohou hodit například při koupi sportovní kamery, které jsme otestovali (nejen) pro všechny sportovní nadšence, jenž touží zprostředkovávat své zážitky ostatním. Jak vybrat tu vyhovující, odhaluje zářijový dTest.

Pokud máte pochybnosti o své stávající pračce a chystáte se vyměnit ji za novou, přijde vám vhod náš test 13 automatických praček s předním plněním.

Ani tentokrát nechybí rady ze spotřebitelské poradny i Evropského spotřebitelského centra, finanční rádce se věnuje investování a poplatkům s ním spojených.

Zářijové vydání časopisu dTest vychází 28. srpna 2014.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit