Časopis dTest

Srpnové vydání dTestu přichází s další pěticí testů, mimo jiné z oblasti elektroniky, domácích spotřebičů nebo potravin. Nechybí však ani rady právní a finační.

V potravinovém testu jsme se zaměřili na černé a zelené ledové čaje s citronovou příchutí. Kolik šálků poctivého čaje naleznete v jedné PET lahvi s označením ledový čaj? Kolik kostek cukru obsahují, nebo ukrývají umělá sladidla? Vše jsme nechali prozkoumat v laboratoři, abyste se sami mohli rozhodnout, jakému čaji dáte přednost.

Bez vysavače to v žádné domácnosti nejde, proto jsme otestovali třicítku modelů - se sáčkem i bez. Výběr nového vysavače s naším nezávislým testem se tak stane o mnoho snazší. Test kondenzačních sušiček odhaluje, které se vyplatí pořídit a se kterými lze výrazně ušetřit provozní náklady na elektřinu.

Zda-li je zapotřebí navigaci do smartphonů kupovat, nebo postačí bezplatné aplikace, prozrazujeme v testu navigací pro chytré telefony. Užít si zbytek prázdnin, zvlášť bude-li deštivý, můžete u plátna s filmy. Test projektorů popisuje a hodnotí jejich parametry a ukazuje cestu ven z projektorového labyrintu, ve kterém se každý nemusí orientovat.

Rubrika finance nabízí pohled na spořící účty, právní poradna se zaobírá spotřebitelskými právy při koupi ubytování na dovolené.

Srpnové vydání dTestu vychází 31. července 2014 

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit