Časopis dTest

Červnové vydání dTestu přináší pětici nezávislých testů, články z oblasti spotřebitelského práva a financí a další užitečné informace.

V testu potravin jsme si posvítili na výběrové jahodové džemy a jahodové pomazánky. Zjišťovali jsme obsah jahod i cukru, hledali jablka jako nejčastější levnější náhražku jahod a sledovali jsme také chemické látky. V testu dětských autosedaček najdete výsledky modelů ze všech hmotnostních skupin, nejvíce jsou zastoupeny sedačky pro nejmenší děti skupiny 0+, a také první i-Size autosedačku homologovanou podle nové směrnice.

V testu domácích spotřebičů najdete přehledné výsledky 15 žehliček a 8 parních stanic. Otestovali jsme pro vás také alkalické baterie. Jak ukázaly výsledky, rozdíly ve výdrži jednotlivých modelů nejsou zdaleka tak velké jako rozdíly v pořizovacích cenách. A posledním z pětice testů je zajímavé srovnání denních krémů proti vráskám. Podle reklamních sloganů výrobců to vypadá, že dokážou téměř zázraky, ale jak se sami můžete přesvědčit v našem testu, není to žádná sláva.

Jak postupovat v případě reklamace zájezdu? Poradíme vám v rubrice věnované právu. Připravili jsme pro vás i srovnání 16 cestovních pojištění a také informace o tom, s jakými službami mají evropští cestovatelé nejčatěji problémy.

Červnové vydání dTestu vychází 29. května 2014. Přejeme Vám příjemné čtení.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit