Časopis dTest

Květnové vydání dTestu je tu a s ním další várka informací a rad pro spotřebitele. Nechybí pětice srovnávacích testů, rubriky právo a finance, fejeton a další zajímavé články.

V testu potravin jsme si po hořčicích posvítili i na špekáčky. Chvíle u ohně si tak letos užijete ještě víc, protože si díky našim testům budete moct vybrat ty nejkvalitnější. Z oblasti domácích spotřebičů nabízí květnové vydání testy myček nádobí a také mikrovlnných trub - jednoduchých i kombinovaných s grilem.

Tisknete hodně dokumentů či fotografií, nebo naopak tisknete jen málo a občas? Přemýšlíte, která tiskárna je pro vás ta nejvhodnější? Inkoustová, nebo laserová? Odpovědi na tyto otázky najdete v nejnovějším srovnávacím testu multifunkčních tiskáren. Součástí jsou i velmi zajímavé výsledky testu spotřeby inkoustů a tonerů.

Otestovali jsme také cyklistické přilby pro dospělé. V laboratoři jsme vyzkoušeli i alternativu ke klasické cyklopřilbě, a to speciální límec s airbagem, který se v případě nehody nafoukne a chrání hlavu cyklisty.

V rubrice právo jsme pro vás shrnuli rady užitečné pro uzavírání cestovních smluv, v rubrice finance jsme připravili srovnání běžných účtů a také článek na téma anonymních akcií.

Květnové vydání dTestu vychází 30. dubna 2014.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit