Časopis dTest

V dubnovém vydání dTestu vám přinášíme pětici testů včetně dvou zaměřených na potraviny. Nechali jsme otestovat vanilkové a vanilinové cukry, abychom zjistili, jak jsou na tom s obsahem aromatických látek. Z výsledků jsme příliš nadšeni nebyli. V dalším testu jsme se podívali na hořčice, především plnotučné, ke kterým jsme přidali i speciální. Připravili jsme pro vás také pravidelný jarní test letních pneumatik, tentokrát s rozměry 175/65 R14 a 195/65 R15. Dále v časopise najdete testy robotických sekaček, praček a kombinovaných praček se sušičkou.

V rubrice právo se věnujeme problematice nákupů na internetu a změnám, které v této oblasti přinesl nový občanský zákoník, ve finanční sekci pak pojištění nemovitosti a domácnosti. Mimo to se můžete začíst do textu o chráněných unijních specialitách, ve kterém se zaměřujeme hlavně na sýry.

Dubnové vydání dTestu vychází 27. března 2014.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit