Časopis dTest

V březnovém dTestu na vás čeká další várka zajímavých a užitečných informací. Opět v obsahu najdete pět testů včetně jednoho zaměřeného na potraviny. Na základě dotazníku, kterým jsme obeslali naše čtenáře a zjišťovali atraktivitu konkrétních témat, jsme zařadili test mléka, konkrétně polotučného čerstvého a trvanlivého.

V testu televizorů jsme pro vás připravili výběr z 32- až 42palcových modelů, které jsme otestovali za poslední rok a jako bonus připojujeme mini test nových Ultra HD televizorů s rozlišením 4K a televizoru s OLED obrazovkou. Ze světa elektroniky a počítačů jsme zpracovali i test antivirů, jak se ochranám počítače lidově říká. Testovali jsme je snad na všechny možné situace, do kterých se můžete s počítačem dostat.

Přemýšleli jste o koupi takzvané klokanky neboli nosiče dětí, ve kterém si dítě užívá kontaktu s maminkou nebo tatínkem? Přečtěte si náš test a dozvíte se, které jsou opravdu bezpečné a vhodné pro nošení i těch nejmenších miminek. Poslední z testové pětice jsou robotické vysavače. Naposledy jsme zkoušeli jejich výkony v roce 2011, kdy se jim úklid moc nedařil. Zajímalo nás, jestli se situace nějak zásadně změnila. Máme pro vás i výsledky testu robotických mopů.

V rubrice právo se věnujeme smlouvě o dílo a ve financích velmi aktuálnímu tématu - daním. Přejeme příjemné a ničím nerušené čtení.

Březnové vydání dTestu vychází 27. února 2014.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit