Časopis dTest

Zářijový dTest opět přináší várku pěti zajímavých spotřebitelských testů. Nejprve vás navnadíme letos už druhým testem předem plněných automatických praček. Mezi 13 modely jsou i takové, které dokážou vymáchat prádlo alespoň na 50 procent, což je v těchto "vodách" úspěch. Dále dozvíte výsledky 17 jahodových jogurtů, které však jahody jako takové viděly, jak se říká, z rychlíku.

Z oblasti elektroniky jsme pro vás připravili další díl populárního testu televizorů. Modely jsou opět přehledně rozděleny do podrobných tabulek podle velikosti. Tentokrát jsme vybrali úhlopříčky v rozpětí od 102 do 140 centimetrů. Svého favorita si jistě vyberete. Pro kutily a zahrádkáře jsme zpracovali test řetězových pil (motorových, elektrických i akumulátorových). Pojali jsme ho zeširoka jako obecný návod pro pořízení vhodné řetězové pily a dozvíte se v také základní bezpečnostní postupy. Deváté číslo letošního roku uzavře test běžeckých ponožek.

V rubrice právo jsme se zaměřili na změnu v novém občanském zákoníku, která umožňuje domáhat se náhrady za ztrátu radosti z dovolené. A v rubrice finance se dozvíte, že současné spoření už není to, co bývalo. Výnosy ze spořicích i termínovaných účtů totiž klesají.

Deváté vydání časopisu dTest vychází 29. srpna 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit