Časopis dTest

V srpnovém vydání dTestu najdete test úsporných zdrojů světla, ve kterém jsme se zaměřili na technologie LED a CFL (kompaktní zářivky). V testu odstraňovačů skvrn se dozvíte, jestli jsou tyto přípravky opravdu účinné, nebo jestli jsou jen marketingovým trikem výrobců. Vzhledem k neutichající popularitě chytrých telefonů rostou i rizika spojená s jejich užíváním. Připravili jsme proto test bezpečnostních aplikací pro chytré telefony s operačním systémem Android. A samozřejmě nechybí ani test potravin, i když tentokrát trochu jinak postavený. Zajímalo nás, jestli suroviny pro výrobu oblíbeného letního nápoje mojito jsou zdravotně nezávadné, a tak jsme otestovali citrusy, limetky a mátu na přítomnost pesticidů.

Osmé vydání dTestu přináší i další zajímavé články, například o nárazových zkouškách organizace Euro NCAP a hodnocení Advanced Rewards, které se zaměřuje na hodnocení systémů aktivní bezpečnosti vozidel. Anebo test 3D tiskárny, která dokáže "z ničeho" vytvořit například pěkný hrneček.

V rubrice právo jsme se opět věnovali aktuálnímu tématu, a to úpadku cestovní kanceláře. Najdete tu užitečné rady, přehled vašich práv i příběh z naší poradny.

Srpnové vydání dTestu vychází 1. srpna 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit