Časopis dTest

V červencovém vydání dTestu najdete test krájeného poličanu, který patří k nejdražším českým salámům na trhu. Jako obvykle se můžete těšit na nečekaná zjištění a zajímavé informace. Vzhledem k nepříznivému letnímu počasí doprovázenému častými bouřkami jsme zařadili test přepěťových ochran, které mají zabránit poškození citlivé elektroniky v domácnosti vlivem výkyvu napětí v elektrické síti, například následkem úderu blesku. V článku se však věnujeme problematice ochrany domácnosti před přepětím v síti obecně. Testované přepěťové ochrany 3. stupně jsou jen částí celku.

Dále přinášíme test dětských vozíků za kola, test kompaktních a pokročilých fotoaparátů a také test opalovacích přípravků. V tom se opět potvrdilo, že vysoká cena ani luxusní značka nemusejí znamenat kvalitu. Tu můžete najít i u levných krémů. Připravili jsme také článek o nebezpečných endokrinních disruptorech a takzvaném koktejlovém efektu, který mají na svědomí chemické látky obsažené v kosmetice.

Rubriku právo jsme věnovali reklamaci zájezdu, ale pevně doufáme, že ji nikdo nebudete muset v průběhu poklidné letní dovolené využít. 

Červencové vydání dTestu, ve kterém najdete další zajímavé a užitečné informace, vychází 27. června 2013.

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Přihlásit